Telif hakkı

Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası Bildirim Yönergeleri

Bu sitede görüntülenen tüm resimlerin telif hakları ilgili sahiplerine/yükleyicilerine aittir. https://www.wasayit.com/ politikası, telif haklarını ihlal eden tüm resimleri kaldırmaktır. Resimlerin kaldırılmasını talep etmek veya uygun krediyi atamak için lütfen bizimle iletişime geçin. Bu sitede görüntülenen resimler yalnızca Ücretsiz veya eğitim amaçlı kullanılabilir. Bu sitede gösterilen görsellerden herhangi birini başka bir amaçla kullanmak isterseniz, lütfen sahibinden izin alınız. https://www.wasayit.com/ size böyle bir izin verme hakkına sahip değildir. Resim(ler)i https://www.wasayit.com/ adresine göndererek, sahibinden onun resimlerini resim(ler)inizde kullanma iznine sahip olduğunuzu veya resim(ler)inizin sahibi olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. gönderdiğiniz resim(ler)de/fotoğraf(lar)da kullanılan resim(ler)in haklarını size aittir. Bu sitedeki tüm resimler genel forumdan alınmıştır ve kullanıcı tarafından gönderilmiştir.

“Yasal Uyarı : https://www.wasayit.com/ internette mevcut olan genel bilgilerin bir derlemesinden oluşur. Fotoğraf dosyası [TITLE] İnternetteki birden çok kaynaktan toplanmıştır. Bu bölümün yayıncısıyla bağlantımız DEĞİLDİR ve bu bölümdeki materyaller için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz."

Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası'na uygun, açık telif hakkı ihlali iddialarına ilişkin bildirimlere yanıt vermek politikamızdır. Ayrıca, tarafımızca “tekrar ihlalde bulunduğu” tespit edilenlerin hesaplarını bildirimde bulunmaksızın derhal feshedeceğiz. https://www.wasayit.com/, https://www.wasayit.com/ adresine bildirilen telif hakkı ihlali iddialarına hızlı bir şekilde yanıt verecektir.

Telif hakkı sahibiyseniz veya telif hakkı sahibi veya telif hakkı kapsamındaki herhangi bir münhasır hakkın sahibi adına hareket etme yetkiniz varsa ve çalışmanızın kopyalandığına inanıyorsanız telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde, lütfen İletişim Sayfası aracılığıyla gerekli tüm bilgileri sağlayarak ihlal bildiriminizi https://www.wasayit.com/ adresine bildirin.