YASAL UYARI

Son güncelleme: 2022-06-06

SİTE SORUMLULUK REDDİ

wasayit.com ("Şirket", "biz", "bizim", "bize") tarafından wasayit.com'da ("Site") sağlanan bilgiler ) yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitedeki tüm bilgiler iyi niyetle sağlanır, ancak Sitedeki herhangi bir bilginin doğruluğu, yeterliliği, geçerliliği, güvenilirliği, kullanılabilirliği veya eksiksizliği ile ilgili açık veya zımni hiçbir beyan veya taahhütte bulunmayız.

SİTENİN KULLANIMI VEYA SİTEDE SAĞLANAN HERHANGİ BİR BİLGİYE GÜVENMEDEN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR KAYIP YA DA ZARARA KARŞI HİÇBİR KOŞULDA SİZE KARŞI SORUMLULUK TUTULAMAZ. SİTE KULLANIMINIZ VE SİTEDEKİ HERHANGİ BİR BİLGİYE GÜVENMENİZİN RİSKİ YALNIZCA KENDİ SİZE AİTTİR.

HARİCİ BAĞLANTILAR İÇİN SORUMLULUK REDDİ

Site, diğer web sitelerine veya üçüncü şahıslara ait veya bunlardan kaynaklanan içeriğe bağlantılar veya web sitelerine ve özelliklere bağlantılar içerebilir (veya Site aracılığıyla gönderilmiş olabilirsiniz). Bu tür harici bağlantılar tarafımızca araştırılmaz, izlenmez veya doğruluk, yeterlilik, geçerlilik, güvenilirlik, kullanılabilirlik veya eksiksizlik açısından kontrol edilmez.

SİTE VEYA HERHANGİ BİR WEB SİTE VEYA BAĞLANTILI REKLAM VERİLERİ ARACILIĞIYLA BAĞLANTILAN ÜÇÜNCÜ ŞAHIS WEB SİTELERİ TARAFINDAN SUNDUĞU HERHANGİ BİR BİLGİNİN DOĞRULUĞU VEYA GÜVENİLİRLİĞİNE İLİŞKİN GARANTİ VERMİYORUZ, ONAYLANMIYORUZ, GARANTİ VERMİYORUZ VEYA SORUMLULUK KABUL ETMİYORUZ. SİZ İLE ÜRÜN VEYA HİZMETLERİN ÜÇÜNCÜ ŞAHIS SAĞLAYICILARI ARASINDAKİ HERHANGİ BİR İŞLEMİN İZLENMESİNDEN HİÇBİR ŞEKİLDE TARAF VEYA HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ.

MESLEKİ SORUMLULUK REDDİ

Site yasal tavsiye içeremez ve içermemektedir. Bilgiler yalnızca genel bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır ve profesyonel yasal tavsiye yerine geçmez. Buna göre, bu tür bilgilere dayalı herhangi bir işlem yapmadan önce uygun profesyonellere danışmanızı öneririz. Herhangi bir hukuki tavsiye vermiyoruz.

wasayit.com'da yayınlanan içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve kullanılmalıdır. Kendi kişisel durumunuza göre herhangi bir karar vermeden önce kendi analizinizi yapmanız çok önemlidir. Bir profesyonelden bağımsız yasal tavsiye almalı veya bağımsız olarak araştırmalı ve Web Sitemizde bulduğunuz ve güvenmek istediğiniz herhangi bir bilgiyi doğrulamalısınız.

BU SİTEDE BULUNAN HERHANGİ BİR BİLGİNİN KULLANIMI VEYA GÜVENİLİRLİĞİYLE İLGİLİ RİSKİ YALNIZCA SİZE AİTTİR.

YAYINCILARIN SORUMLULUK REDDİ

Site, bağlı kuruluş web sitelerine bağlantılar içerebilir ve bu tür bağlantıları kullanarak bağlı kuruluş web sitelerinde sizin tarafınızdan yapılan herhangi bir satın alma veya işlem için bir ortaklık komisyonu alabiliriz. .

HATALAR VE İHMALLERDEN SORUMLULUK REDDİ

Bu sitede yer alan bilgilerin güvenilir kaynaklardan elde edilmesini sağlamak için her türlü çabayı göstermiş olsak da, issayit.com herhangi bir hata veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçlardan sorumlu değildir. Bu sitedeki tüm bilgiler, eksiksizliği, doğruluğu, güncelliği veya bu bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçların garantisi olmaksızın ve bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni hiçbir garanti verilmeksizin "olduğu gibi" sağlanmaktadır. performans, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk garantileri.

Hiçbir durumda wasayit.com, ilgili ortaklıkları veya kuruluşları veya bunların ortakları, acenteleri veya çalışanları size veya bir başkasına karşı sorumlu tutulamaz. Bu Sitedeki bilgilere dayanarak alınan herhangi bir karar veya alınan eylem veya herhangi bir sonuç olarak ortaya çıkan, özel veya benzer zararlar için, bu tür zararların olasılığı bildirilmiş olsa bile.

LOGO VE TİCARİ MARKA SORUMLULUK REDDİ

wasayit.com'da atıfta bulunulan üçüncü şahısların tüm logoları ve ticari markaları, ilgili sahiplerinin ticari markaları ve logolarıdır. Bu tür ticari markaların veya logoların herhangi bir şekilde dahil edilmesi, wasayıt.com'un bu tür sahipler tarafından herhangi bir onay, tasdik veya sponsorluğu anlamına gelmez veya teşkil etmez.

BİZE ULAŞIN

Herhangi bir geri bildiriminiz, yorumunuz, teknik destek talebiniz veya diğer sorularınız varsa, lütfen bize e-posta ile ulaşın: [email protected].